TOPLU E-POSTA YAZILIMI

TOPLU E-POSTA

Profesyonel Çözüm


Toplu E Posta Gönderme Yazılımı Parsanda Bilişim Hizmetleri Tarafında Sunulmaktadır. Yazılımın Amacı Kendinize Ait Birden Fazla Gönderici E-Posta Hesapları Kullanarak, Müşterilerinize Yada Hedef Kitlenize Toplu Olarak E-Postalar Atmaktır. Haftalık Yada Aylık Kampanyalarınızı, Duyurularınızı Yada Ürün Ve Hizmet Alanındaki Yeniliklerinizi, Müşterilerinize Ulaştırabilrsiniz. Yazılım Kişi Listeleme Özelliği Sayesinde Kendinize Bir Kişi Listesi Oluşturarak İşlerinizi Daha Kolay Hale Getirebilrisiniz. Yazılımın bir kaç özelliği:

Diğer Toplu E-Posta Gönderme Yazılımlarının Aksine Sadece Bir Adet Gönderici Hesap Değil Yüzlerce Gönderici Hesap Kullanabilirsiniz,
Gönderici Hesaplarınıza Gönderme Limitleri Verebilir, Hangi Hesabın En Fazla Kaç Adet E-Posta Göndereceğini Ayarlayabilirsiniz.

Bu Sayede Örnegin X Hosting Firması Size Bir E-Posta Hesabınız İçin 500 Adet Gönderme Limiti Vermişse Siz O Hesabınıza 500 Adet Limit Verirsiniz, Böylece Bu Hesap 500 Adeti Tamamladığında Yazılım Otomatik Olarak Diğer Gönderici Hesabınıza Geçip O Hesabınızın Limiti Kadar Gönderime Devam Edecektir.
Bu Döngü Sayesinde Hem Gün İçinde Binlerce E-Postalar Atacak Hemde Hosting Sağlayıcınızla Sorun Yaşamamiş Olacaksınız.


Kendinize Ait Kişi Listesi Oluşturabilir, Sınırsız Kişi Ekleyip, Güncelleyebilir ve Silebilirsiniz.
Gönderici Ayarları Penceresinden Kendi Hesap Bilgilerinizi Girerek Kapsamlı Bir Şekilde Yazılımdan Faydalanabilrsizniz.

Gönderim Anında Süre Ve Adet Limitleri Verebilirsiniz, Örneğin 10 E-Posta Gönder 8 Saniye Bekle Sonra Devamet, Böylece Kullandığınız Sunucuyu Yoğun Olarak Meşkul etmemiş olursunuz.
Bazı Hosting Firmaları Size X E-Postayı En Fazla X Süre Aralığında Göndermenizi Koşul Olarak Sunmuşlardır.

Kişi Listenizden Çoklu Adres Seçimi Yaparak Birden Fazla Müşterinize E-Postanızı Ulaştırısınız.
E-Postalarınıza Ek Belge Ekleyebilirsiniz.
E-Postalarınızı HTML Destekli Gönderebilirsiniz, Ayrıca Yazılım Ana Ekranındaki HTML Editörden Faydalanabilirsiniz.

Kaynak - Dizayn Modu Sayesinde HTML Kodlarını Kopyala Yapıştır Olarak Kullanabilir ve Kaynak Bölümünden HTML' Müdahale Edebilirsiniz.
İsterseniz Gönderici Adını Degistirip Farklı Yada Var Olmayan Bir Hesap Adı Yazabilirsiniz.
Ana Ekrandaki Kişi Listesi Sayesinde Giden ve Gitmeyen E-Postaları İzleyebilir, Sadece Gitmeyenlere Gönderim Yapabilir, Gitmeyenleri Yada Gidenleri Silebilir Tüm Listeye Baştan Gönderim Yapabilirsiniz.

Yazılıma Eklemiş Olduğunuz Tüm Ayarları , Kişileri , Gönderici Hesaplarını Veri Tabanı Yedeği Alarak Saklayabilir Yada Lisans Koşulları Dahilinde Başka Bir Bilgisayara Taşıyabilirsiniz.
Dışarı Çıkardığınız Bu Yedeği Tekrar Yazılıma Dahil Edebilir Mevcut Yedeğiniz Üzerinden Çalışmaya Devam Edebilirsiniz.

İlgili Terimler : toplu e posta yazılımı, toplu mail yazılımı, smtp mail yazılımı, hızlı mail gönderme yazılımı, binlerce mail gönder programı, beklemeli e posta gönderme, sıralı e posta gönderme yazılımı, başlıklı e posta gönderme yazılımı, unic e posta gönderme yazılımı, pop3 mail gönderme yazılımı, engelsiz mail gönderme yazılımı, bekleyerek mail gönderme yazılımı

YAZILIMLAR


DİŞ KLİNİK

Diş Hekimi Yazılımı


TİCARİ SET

Sektörel Çözüm


ÇAĞRI TAKİP

Adres Almaya Son


SPOR SALONU

Turnike Entegrasyonu


İLETİŞİM


İLETİŞİM BİLGİLERİ
E-Posta
destek@parsanda.com
Sosyal Ağlarda Bizi Paylaş