Ekran Kilit

Ekran Kilit

Ekran Kilitleme Yazılım

Ürün Fiyatı : Ücretsiz

Parsanda Ekran Kilit Yazılımı, Ekranı kilitleyerek kişisel bilgisayarınızı yetkisiz erişime karşı korumanıza izin veren kullanışlı bir yardımcı programdır. Bilgisayarınızı erişimi kısıtlamak için Parsanda Ekran Kilit Yazılımını kullanabilirsiniz. Çekici, güvenli ve kullanımı çok kolaydır. Windows ile otomatik olarak başlar ve isteğe bağlı olarak yükleme sırasında masaüstünüzü kilitler. Masaüstünüzü koruma ekranı ile gizler ve diğer kullanıcılara bilgilendirici bir mesaj verir. Kullanıcıların Bilgisayarınıza erişimlerini sınırlamaları için otomatik başlatma süresi ayarlayabilirsiniz. Parsanda Ekran Kilit Yazılımı tarafından gerçekleştirilen herhangi bir işlem sesli uyarı eşliğinde yapılır.

Bilgisayarınız Başında Olmadığınız Durumlarda Kilit Ekranını Açarak Oturumunuzu Parola Girişi İle Korur, Bu Sayede Oturum Açıkken Transparan Koruma Ekranı İle Geri Planda İlerleyen İşlerinizi Takip Edebilir ve Bilgisayarınızı Meraklı Gözlerden Koruyabilirsiniz.

Parsanda Ekran Kilit Yazılımı 2021 Yılında Şahsi İhtiyaçtan Dolayı Yazılmış, Sonrasında Aynı İhtiyacı Yaşayacak Diğer Kullanıcılarında Faydasına Sunulmak Üzere Geliştirilip, www.parsanda.com Sitemiz Üzerinden Kullanıma Açılmıştır. Yazılım Ücretsiz ve Süresiz Olarak Paylaşımaktadır.

.
İlgili Terimler : Ekran kilit yazılımı, oturum kilitleme, oturum güvenliği, windows kilitleme, screen lock, windows lock, guest lock, microsoft screen lock, screen lock when windows is open

YAZILIMLAR


DİŞ KLİNİK

Diş Hekimi Yazılımı

TİCARİ SET

Sektörel Çözüm

ÇAĞRI TAKİP

Adres Almaya Son

SPOR SALONU

Turnike Entegrasyonu

İLETİŞİM


İLETİŞİM BİLGİLERİ
E-Posta
destek@parsanda.com
Sosyal Ağlarda Bizi Paylaş