SPOR SALONU YAZILIMI

SPOR SALONU

Turnike Entegrasyonu


Parmak izi okuyuculu turnike sistemi ile entegre tüm Spor Salonlarının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış programımız, sade ve modern çizgileriyle, alternatif olarak üyelere dağıtılacak uyelik kartı sayesinde giriş yapmalarına olanak sağlayan ve salon marketinden yine yazılım sayesinde üyelerin kimlik kartlarıyla alışveriş yapabildikleri bir uygulama sizleri bekliyor.

Ayrıca üye giriş, üye alışveriş, hasılat sorgulama, üye doğum günü, kredisi azalan üyeler, üye bakiye gibi raporlamalarıyla oldukca kullanımı kolay, üyelere yetesiz bakiye yada hoş geldiniz gibi sesli uyarılarda bulunan, kullanıcı dostu kiosk modülü ve yönetim modülünden oluşmaktadır.

SMS Modülü ve Servisi : Sms modülünden isteğe bağlı olarak müşterilerinize topluca yada bireysel, kurum başlıklı smsler gönderebilirsiniz.

Yazlımdan sesli karşılamalar, alış veriş ve üye giriş ekranları parametrik çalışmaktadır.
Küçük bir stok yönetim ekranıda spor salonu marketini yönetmeniz için hizmetinizdedir.

Yazılımı verimli bir şekilde kullanmak için;
Seçenek 1 : Parmak İzi Okuyuculu Tunike
Seçenek 2 : Manyetik Kart Okuyucu

Manyetik Kart Okuyucu
Kart, Anahtarlık ve Bileklik


İlgili Terimler : spor salonu yazılımı, fitness salonu yazılımı, parmak izi okuyuculu spor salonu yazılımı, fitness parmak izi okuyucu, turnikeli spor salonu yazılımı, turnike parmak izi okuyucu spor salonu yazılım, spor salonu fitness turnike yazılımı, parmak izi okuyucu yazılım, turnikeli yazılım

YAZILIMLAR


DİŞ KLİNİK

Diş Hekimi Yazılımı


TİCARİ SET

Sektörel Çözüm


ÇAĞRI TAKİP

Adres Almaya Son


SPOR SALONU

Turnike Entegrasyonu


İLETİŞİM


İLETİŞİM BİLGİLERİ
E-Posta
destek@parsanda.com
Sosyal Ağlarda Bizi Paylaş