COLBORS ANTİVİRÜS

COLBORS

5.3 Milyon Virüs VeritabanıColbors Antivirüs Yazılımı, güçlü virüs envanteri, tasarımındaki hız ve kullanım kolaylığı sayesinde sisteminizi güvenli hale getirmektedir.

Colbors Antivirüs sezgisel tarama algoritması ile her an zararlı yazılımlara karşı engelleme ve etkisiz hale getirmek için çalışmaktadır.

Ucretsiz sürümde de kullanımınıza sulan statik tarama özelliği ile sisteminizin güvenliği sağlanır.

Colbors Antivirüs düşük kaynak tüketimi, tasarım kolaylığı sayesinde kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Colbors Antivirüs lisanslı bir uygulama olup, buna rağmen satın almadan da Colbors'u süresiz olarak statik tarama modunda kullanabilirsiniz.

Çıkartılabilir sürücü izlemesi sayesinde sisteminize dahil olan tüm kaynakları denetim altında tutar.

Hem kendi laboratuarımız hemde uluslararası ilan edilen virüs envanterleri sayesinde her an guncel bir veri tabanına sahip olursunuz.

Colbors Antivirüs özelleştirilmiş tarama özelliği ile kolayca kritik dizinleri tarar ve gerekli işlemleri yerine getirir.

Colbors Antivirüs tespit ettiği zararlı yazılımları karantinaya taşıyarak onları tamamen zararsız hale getirir ve isteğe bağlı olarak karantinadan tekrar geri kurtarılabilir.

Colbors Antivirüs risk potansiyeli olan "exe,bat,com vb." uzantıları ayarlar ekranından opsiyonel olarak değiştirilebilir ve kullanıcı isteğine göre organize edilebilir.

Colbors Antivirüs okunabilir "vbs, bat, com, pptx, ini vb." uzantıları ayarlar ekranından opsiyonel olarak değiştirilebilir ve kullanıcı isteğine göre organize edilebilir.

Ayrıca okunabilir uzantıya sahip uygulamalarda aranan anahtar kelimelerde ayarlar ekranından opsiyonel olarak değiştirilebilir ve kullanıcı isteğine göre organize edilebilir.

Colbors Antivirüs düşük ihtimallede olsa yanlış tespitler için harici tutulanlar isimli sistemin tamamında gözardı edilecek uygulama yollarını tutar.

    Ücretsiz Sürüm Tam Sürüm
  Tüm Statik Taramalar Evet Evet
  Sezgisel Tarama Hayır Evet
  Harici Sürücü Tepki Taraması Hayır Evet
  Geri Plan Tepki Taraması Hayır Evet
  Performans Başlangıç Taraması Hayır Evet
  Sistem Temizleme Aracı Evet Evet
  Sektör Dezenfeksiyonu Evet Evet
  Karantina İşlemleri Evet Evet
  Veritabanı Güncellemesi Evet Evet
  Uygulama Güncellemesi Evet Evet
  Riskli Uzantı Yapılandırma Hayır Evet
  Harici Tutulan Dosya Yapılandırması Evet Evet
  Okunabilir Dosya Yapılandırması Hayır Evet
  Okunabilir Zararlı Kod Yapılandırması Hayır Evet
  Engellenen Yazılım Yapılandırması Evet Evet
  Genel Ayarlar Evet Evet
  11 Dilde Kullanım İmkanı Evet Evet
  Fiyat : -- Satın Al / Yıllık
    Ücretsiz İndir.
İlgili Terimler :colbors antivirüs, antivirüs, zararlı yazılımdan korunma, bilgisayar taraması, antivirus software, virus scan, malware, trojen, rootKit, security, guard, Trojan horse
Ücretsiz Antivirüs Yazılımı Free Antivirus Anti Malware En İyi Antivirüs Yazılımı Ucuz Antivirüs Sistem Güvenliği Yerli Milli Siber Güvenlik Sezgisel Tarama Türkçe Antivirüs Yerli Antivirüs Milli Antivirüs Yazılımı Türkiye Antivirüs Uygun Fiyatlı Antivirüs Yazılımları Top 10 Antivirüs Virüsleri Temizleme Güncel Antivirüs Hızlı Antivirüs Yazılımı En iyi Antivirüs Çözümü Kurumsal Antivirüs yazılımı 1 yıllık antivirüs En iyi ve hızlı antivirüs adana antivirüs İstanbul antivirüs ankara antivirüs Milli Antivirüs yazılımı

İLETİŞİM


İLETİŞİM BİLGİLERİ
E-Posta
destek@parsanda.com
Sosyal Ağlarda Bizi Paylaş